SU KAPLANININ YILI
SU KAPLANININ YILI

SU KAPLANININ YILI

 

Ay Yeni Yılına bugün başlıyoruz. Çin astrolojisinde bu yıl cesaret ve hırsın sembolü olan Su Kaplanının yılı. 2022 pek çok düzeyde yeni başlangıçları temsil ediyor ve Kaplan yılı bir başka onay. Kaplan korkusuz ve güçlüdür. Her şey dinamik değişim, maceraya atılmak ve risk almaya hazır olmakla ilgili. Su elementi tamamen duygu ve duygularla ve değişim dalgasına girmekle ilgilidir. Geçmişte ektiğimiz tohumlar ilerlemelerini göstermeye başlayacak. Bu da bize güven verecek ve daha ileri gitme ve daha da büyüme yönünde bir itici güç verecektir. Kaplanlar "yang" ve Sular "yin", iniş ve çıkışları olacak bir yıla denge ve uyum getirecek. Bugün özel bir gün. 

 

Ay Yeni Yılı. Kova Yeni Ay. Yeni başlangıçlar. Yeni bir döngü. Şu anda ol, beklentileri bırak. İlahi plana göre, yüksekliğinizde olan her şeyin iyi olduğuna inanın. Her şeye açık olun. Herşey mümkün. Sakin kalın, adım adım ilerle. Ruhunun rehberliğini dinle. Sezginiz her zaman yanınızdadır, sadece onu duyabilmek için şu anda olmanız gerekir. Engellerin, tetikleyicilerin, görünüşte olumsuz şeylerin yalnızca büyümenize, yükselmenize, gerçekte bir ruh olarak olduğunuz kişi olmanıza yardımcı olduğunun farkına varın. Onlar sadece yolunuza çıkan dersler. Aşka doğru aşk yolunda dersler. 

 

Öz-sevgi. Koşu bandından inin, sakin olun, akışa devam edin, hayatınızın tadını çıkarın ve sevdiğiniz şeyleri yapın. Şimdiki zamanda ol. Titreşiminizi bu şekilde yükselteceksiniz. Böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksin.

 

Işığımız daim olsun

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014