TANRISAL PLANDA DUYGUNUN YERİ
TANRISAL PLANDA DUYGUNUN YERİ

TANRISAL PLANDA DUYGUNUN YERİ

 

DÜNYA ÜZERİNDE İNSAN DUYGUSUNUN GERÇEK AMACIYLA İLGİLİ BİR SORU VARDIR. HERHANGİ BİR YANILGIYI GİDERMEK İÇİN BUNU DOĞRU ŞEKİLDE AÇIKLAMAK İSTİYORUM. ŞÖYLE DİYECEK OLANLAR VARDIR. '' İnsan duygusu korkunç bir zayıflıktır. Ona sahip olmanız çok kötü bir şey; o mantıklı düşüncenin önünü keser. Kryon çok duygusal ve o sizin aklınızı etkileyebilir.'' BİR AN DÜŞÜNÜN: PERDENİN ÖBÜR TARAFINDA SAF SEVGİ MUHTEŞEM BİR BİÇİMDE MEVCUTTUR. SİZ BUNU BİLİRSİNİZ, ÇÜNKÜ SİZ AYDINLANMANIN SEVİNCİNİ VE TANRI' NIN SEVGİSİNİ ONUN DUYGUSU OLMADAN DENEYİMLEYEMEZSİNİZ. SİZ DOĞUMU, İYİLEŞMENİN SEVİNCİNİ, HATTA, DÜNYA ÜZERİNDE BARIŞI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE SEVİNÇTEN AĞLARSINIZ. DOLAYISIYLA, EĞER SİZ DUYGUDAN KURTULMAK İSTEYENLERDEN BİRİYSENİZ, DOĞARKEN BİRLİKTE GETİRDİĞİNİZ TANRISAL BİR NİTELİĞİ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ DEMEKTİR! O BİR ZAYIFLIK DEĞİLDİR, TAM TERSİNE, SAHİP OLDUĞUNUZ EN BÜYÜK GÜÇLERDEN BİRİDİR.????
BEN SİZE GELİP, '' Ben insanlığı seviyor ve saygı duyuyorum,' dediğimde benim içimde, ' Ben sizinle çok gurur duyuyorum! '' DİYEN BİR MEVCUDİYET, ANAÇ SEVGİYE SAHİP DİŞİ BİR MEVCUDİYET VARDIR. BU NEREDEN GELDİ? SİZ BUNUN İNSANİ OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ? DEĞİLDİR! O TANRISALDIR VE KAYNAK' TANDIR. O, EVRENSEL, TANRISAL SEVGİDİR, SEVGİ VE ŞEFKAT SİZİN TANRISAL PROGRAMINIZDA BİR YERE SAHİPTİR.????
İŞTE GERÇEK: BİZZAT GAİA ' YI DEĞİŞTİRMEK ÜZERE TASARLANMIŞ BELLİ TÜRDE İNSAN DUYGULARI VARDIR. EĞER SİZ ÖFKE, DRAM, VE NEFRETLE FIRIL FIRIL DÖNMEK İSTİYORSANIZ, BİR TÜR TEPKİ ALACAKSINIZ. EĞER SİZ ŞEFKAT VE SEVGİ YARATMAK İSTİYORSANIZ, BAŞKA TÜRDE TEPKİ ALACAKSINIZ. BU TÜMÜYLE KARANLIK VE IŞIK ÖZGÜR SEÇİMİNİN BİR PARÇASIDIR. AMA, O TÜMÜYLE BİR ALET OLARAK KULLANMANIZ İÇİN SİZE VERİLMİŞTİR

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014