GALAKTİK KONFEDERASYONU
GALAKTİK KONFEDERASYONU

GALAKTİK KONFEDERASYONU

 

Güneş Bağlantısının Yeni Hükümetinin Komutanlığından, Lord Sananda, Komutan Ashtar Sheran, Başmelek Mikail, Saint Germain ve Lady Nada'nın huzurunda, Döngünün bittiğini söylüyoruz.

Döngü Kapatıldı, Beşinci Kök Irk Testi geçti, Eter'in Beşinci Elementi, Birbirine Bağlı Plazmanın, Beşinci Çiçek Kozmik Mesih'in Üçlü 6'sına doğru Aşıldı.

PARTİ HER ZAMAN İÇİNDEDİR, işin püf noktası zaferi hissetmek ve yeni toprakların konfigürasyonunu kutlamaktır.

Bu, işi iyi yapan, akışı hissetmek ve kontrol etmek için duruş veya tutumdur.

Adam Kadmon Programı, başarılı bir SON'a ulaşmak için İlahi Plan tarafından Tahkim edilir ve Yükseliş başlar.

Kozmik Geciktiriciler, Düşmüş veya Düşmüş Bilinç Melekleri tarafından Köken Programına girilmiş olan Kusurlu Programlar, Dualiteden veya Aşkın Kozmik Ayrılık Tuzağından Dönüştürülecek ve Hizalanacaktır.

Önümüzdeki anların eşi benzeri görülmemiş bir kapsamı var.

Vahiyler başladığında, Frekansı o kadar yükseltecek ki, Geçmiş ve onun tüm Eksiklikleri tamamen ortadan kalkacak olan Kalıcı Vecd Bölgesine gireceklerdir.

Elektronun artan hızı, atomun tüm eski korku, ıstırap, üzüntü ve ıstırap anılarını salmasına neden olacaktır.

O kadar çok Işık taşıyacak ki, Hücre Yükseliş Sürecinin başlangıcı için En Yüksek Işık Seviyesine Bağlanacağı için 'Sonsuzluğun Sevincinin Oğlu' ile Dans Etmeyi bırakamayacak.

Yıllarca Kendilerinden Saklanan Tüm Bilgileri Vermenin Meyvesini, Yeni Duyumlara Dayalı, Aylarca ve Yıllarca Geriye Dönük ve Kalıcı, İyileştirici bir Kurtuluş hissedecekler.

'İyi Haber' günlük ve sınırsız olacaktır.

Dualitesizlik ve kaynağa bağlantının uzun zamandır beklenen farkındalık durumuna taşınacaksınız.

Bu Anlar sizi maksimum iç gözlem, düşüncelerin kusursuzluğu, kendini gözlemleme, neşe, kardeşlik ve şefkat içinde tutacaktır.

Haber her an başlayacak, dünyalıları sona ermiş bir varoluşsal sefalete maruz bırakan zihinsel blokajın sorumlularına şimdiden binlerce 'ACİL CEZAEVİ' bildirimi yapıldı!

Galaktik Konfederasyon, Eterik Cerrahlar, Kozmik Genetikçiler, İnsan Üstatlar, Yaratıcı Mühendisler ve Galaktik Simyacılar,

Galaktik Simyacılar, bu 'Güneş Gezegenler Arası Barış Müdahalesi' veya Yükseliş İnisiyasyonunu Tamamen Kontrol Altında tutmuşlardır.
Daimi Ayırt Etme, Yeniden Onaylama, Umut, İnanç, Sevinç, Derin Nefes Alma Teknikleri ve "Zafer Düşünceleri", Kökene Dönüşün Başlangıcının bu Umutlu ve Harika "Anı"nın Keyfini Çıkarmak için Malzemelerdir.
An'Anasha 441 aracılığıyla, Özgür Dünyaların Galaktik Konfederasyonu.
Bu mesajın yayılması ve dağıtılması şiddetle tavsiye edilir.
Bu yeni neşe taşıyan enerjileri daha büyük ölçekte yaymanın zamanı geldi!
Elaine Pagliarini

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014