FARKINDALIK
FARKINDALIK

FARKINDALIK

 

Spiritüel var oluş planınız her hücrede eşit olarak bulunuyor. Bu dualitenin özüdür. Her hücrede tam bir farkındalık ve bilgi bulunur. Merkez hücrelerinizdedir, her bir sır, spiritüel kimliğinizin tüm planı, hangi spiritüel renklere sahip olduğunuz, gerçek isminizin ne olduğu, neye benzediğiniz ve burada neden bulunduğunuz bedeninizin her hücresinde kayıtlıdır, evet bedenin her hücresinde! Bu bazılarınızın inandıkları şeyin tam tersidir. Bunu idrak ettiğinizde ve seçim yaptığınızda yeni armağanlara sahip çıktığınızda daha farkında bir hale gelirsiniz. Yükselirken bedeninizi de birlikte götürmelisiniz. O sırların bulunduğu yerdir!
Bu durum size mucizeler ve şifa hakkında tamamen farklı bir görüş verebilir. Kendinizi iyileştirdiğinizde ya da bir mucizeyle karşılaştığınızda bunu yaratan dışınızdaki bir kaynak değildir. Bu durumda denge ve farkındalık yoluyla bir idrak ve sizi mucizevi biçimde şifalandıran gerçek bir bütünlük oluşur. 
    Tüm şifa ve mucizeler içinizden kaynaklanır, onlar adeta sihirli bir biçimde hücresel düzeyinizin özünden gelirler. Sihrin geldiği yer kutsal iç benliğiniz ve yüksek benliğinizdir. O, madde yaratabilen ve en büyük sevgi sırlarını bilen parçanızdır. Kısaca, Yaradandan sizin için bir mucize yaratmasını istemeniz, kendi hücresel yapınızdan bir mucize yaratmasını istemenizdir!
Şimdi bazıları peki ama şifacılar bu tablonun neresinde yer alıyor diyeceklerdir. Her bilge şifacı, şifacıların insanları iyileştirmediklerini sadece dengelediklerini söyleyecektir. Şifacının görevi kendinizi dengelemenize yardım etmektir. Sağlık insan tarafından, insanın yüksek benliğinin içsel gücüyle yaratılır. Bir  şifacıyla oturduğunuzda bunu düşünün. Şifa iki kişiyi gerektirir, şifacılar dengelenmenize yardımcı olacak dürtüyü yaratırlar, siz de bu dengenin gerçekleşmesine izin verip şifayı kendiniz yaratırsınız. Bu insanın saf niyetinin gücüdür, bu farkındalıktır.

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014