GÜÇLÜ BENİN MESAJI VARLIĞIM
GÜÇLÜ BENİN MESAJI VARLIĞIM

GÜÇLÜ BENİN MESAJI VARLIĞIM

 

Güçlü BENİN mesajı varlığım
Elizabeth Claire Profet'in "90'lar için Kehanet" konferansından alıntı
Şu anda kudretli benliğin, varlığın ya da İçindeki Budddha'nın altında ve altında İsa'nın kutsal benliğin ya da İçindeki İsa'nın. Gerçek benliğinin şablonuna bak. ME ESM varlığını üst figür olarak görebilirsin ve İsa'nın kutsal benliğini orta figür olarak. Alt figür, mor alevde duran sensin. İçimizdeki İsa'yı tam olarak yerleştirebildiğimizde, bu ortalama rakamla kutsanmış oluruz ve yeryüzünde zarafet ve ışıkta yürürüz. Ve iç görüşü olanlar bu ışığı bizdeki görebilir ve dağa daha çok tırmandığımızı bilebilirler Varoluşun ta.
Nadiren birileri güçlü ESM varlığının doluluğunda yeryüzünde yürür, çünkü Güçlü Varlık BEN Tanrı'nın mutlak mükemmelliğidir. Ve bu yüzden İsa İsa'ya "Oğul Işığı" anlamına gelen "Tanrının Işığı" anlamına geliyor, BEN Varlık ESM'İM.
Ve eğer bu hayatın sonunda yasayı, Tanrı'nın sevgisi ve onun bilgeliği yerine getirirsek, BEN Varlığım ile yeniden buluşacağız. Bu birliktelik yükseliş olarak tanımlanır. Yeni bir Işık bedenimiz olacak çünkü fiziksel vücudumuz bu Tanrı'yı koruyamaz. Yükseldiğimizde altın çağın devam ettiği üst oktavlara ve mükemmelliğin üstün dünyalarına çağrılıyoruz.

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014