HER ŞEYİN BİRLİĞİ
HER ŞEYİN BİRLİĞİ

HER ŞEYİN BİRLİĞİ

 

Yolculuğumuz devam ediyor ve ruhun bir diğer özelliğini görüyoruz. Bunun için yalnızca tek bir sözcüğümüz var – birlik. Birlik sık sık “Her şeyle bir olun” diyen Kadim İnsanlardan gelir. Tüm yaradılış Tanrının kaynağına sahiptir ve her şeyle bir olma yeteneğine sahipsiniz. Birlik bir kavram değildir. O var olma halidir. Bunu hissedebilir misiniz? Gezegenin ızgaralarının bunu hissetmenize yardımcı olmak için yaratıldığını görebiliyor musunuz? Birlik hayvanların, havanın, kayaların ve ağaçların enerjisini hissetmenizi sağlar. Ama en çok, birlik sizin gibi diğerleri, gezegendeki diğer İnsan Varlıklar ile Tanrıyı ilişkilendirmenize yardımcı olur.


Birlik ayrılıkçılığın zıttıdır. Eski enerjide İnsanlar kim olduklarına karar verir ve sonra kendilerini diğerlerinden ayırır. Kendilerini kategorize ederler ve gruplara ayırırlar. Bu Tanrının özelliği mi? Ruh bu şekilde olmak ister miydi? Evrenin yaratıcısı sizi başkalarından ayırmaya karar verir miydi? Siz mükemmel bir yaratımsınız ve sizin yanınızdaki, onun yanındaki, onun yanındaki [Kryon önünde oturan dinleyiciyi işaret eder]. Bu, “Komşunu sev” kavramının ötesine geçer. Bu, onlar gibi aynı yıldız malzemesinden yapıldığınız anlamına gelir!


Birlik: Birçok insan bunu hissedemiyor. Bu, deneyimlemesi çok yüksek olan bir kavram. Duyumsanmalı. Dinleyin: Ruhu duyumsamak geçmişin Şamanları ile snırlandırılmış olan bir özelliktir ve şimdi size aittir. Tüm insanlığın birliğini hissetmenizi istiyorum. Ne yaptıklarına bakmayın, KİM olduklarına bakın! Bunu resmederken ve bunu hissederken, etrafınızdaki herkesi etkilediğini biliyor muydunuz? Yüksek bilinç zamka benzer – yapışkandır. Etrafınızdaki diğerlerini etkiler ve sizi özen gösteren dengeli bir insan olarak görmelerine yardımcı olur. Sizinle ilgili hoşlarına giden ve keyif aldıkları bir şey görürler. Sevgililer, her şey ile bir olan bir insanı saklayamazsınız! Onlar ışıldarlar! Işıkları parlaktır ve neşe ve birlik içinde gülümserler.

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014