GEZEGENİN YÜKSELİŞİ
GEZEGENİN YÜKSELİŞİ

GEZEGENİN YÜKSELİŞİ

 

Gezegen insan ırkı olsun ya da olmasın yükselecek, çünkü Dünya suistimal, işkence ve takdir eksikliğinin olmadığı YENİ BİR BOYUTA geçmeye hazır.

 

Dünya yükseliyor ve İnsanlığın ona ulaşması gerekiyor, bu yüzden bu gezegendeki insanların Yükselişin anlamını anlamaları gerekiyor.

 

Yükseliş, bu gezegeni terk edenlerin hepsinin fiziksel aletlerini geride bıraktıkları, daha önce olduğu gibi bedeninizi terk etmeyeceğiniz anlamına gelir.

 

Bu sefer Galakside ilk defa Dünya ve birlikte yükselebilen insanlar bunu fiziksel bedenleriyle yapacaklar.

 

Bu nedenle İnsanlığın Bilincini ve titreşimlerini yükseltmesine yardımcı olmak için Dünya'ya pek çok Enerjiler ulaşıyor. Hala uyuyan birçok varlık var ve bu Enerjilerle bile uyanmaları zor, çünkü onlar maddi olarak kaybedebileceklerine değer vermeye devam ediyorlar.

 

Gaia'nın Altın Çağı'nın Yeni gerçekliği geliyor ve kimse onu durduramaz. Negatif varlıklar, çok fazla Işık Enerjisine yenik düşerler.

 

Yükseliş, binlerce yıldır içinde yaşadığı bu hayali gerçekliği geride bırakıyor. Bu gerçeklik yalanlara dayanır ve Yeni Boyuta geçiş, her şeyin Sevgi, Saygı, Bolluk ve Mutluluğa dayandığı tamamen yeni bir Gerçekliğin açılması anlamına gelir.

 

Yeni Gerçeklikte yoksulluk yok, savaş yok, rahatsızlık yok, sadece Barış ve Uyum var ve İnsanlığın Dünya ile birlikte geçtiği yer burası.

 

Gerçekliğin yalnızca bir yolunun olacağı bir Dönem: Herkesin Galaksinin geri kalanına Sevgi ve Işık yaratacağı ve tezahür ettireceği mutluluk.

 

Galaksi ve uygarlıkların geri kalanı bu gezegende şu anda neler olduğunu görmek için uzun zamandır bekliyorlar. Bize yardım edecekler ve Yükselişte bizi destekleyecekler.

 

Burada ve Şimdi oldukları için minnettarlar, İnsanlığın Yükselişine ve Dünya gezegenine müdahale edebilecek tüm engelleri her zaman kaldırıyorlar.

 

Teşekkürler Teresa Rivera

 

Claudia Perdomo

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014