"YEDİ ALTIN ​​KURAL"
"YEDİ ALTIN ​​KURAL"

"YEDİ ALTIN ​​KURAL"

1.- SAĞLIKLI OLUN:

Vücudunuzu temizleyin; asil bir şekilde kendinizi besleyin; Çok su iç; derin saf hava soluyun, zehirlerden kaçının; hastalık sana dokunmayacak.

2.- YÜKSEK OLUN:

Daima yüksek düşünün; küfretme; kötülük yapanlardan kaçının; kendinizi kirletmeyin veya onların sizi kirletmesine izin vermeyin; kötülük sana dokunmayacak.

3.- GÜÇLÜ OLUN:

Hiçbir şeyden veya kimseden korkmayın; tek düşmanın kendin; karamsarlığı ve üzüntüyü uzaklaştırmak; yalnız değilsin, zayıf da değilsin; sahte alçakgönüllülük ve kibirden kaçın; sahte alçakgönüllülük gücü körü körüne götürür; zayıflık sana dokunmayacak.

4.- TÜR OLUN:

Duygusallık olmadan elinizden gelen her şeyi yapın; herkese iyilik yaparak enerjiler yaratın; kendinizden vazgeçmeden onlara iyi bakın; nankörlük sana dokunmayacak.

5.- ÜSTÜN OL:

Her şeyi ve herkesi sev; hiçbir şeyden veya kimseden nefret etmeyin; Başlayan, eşit olan her şey; nefret nefreti doğurur ve aşk sevgiyi doğurur, ne verirseniz verin size verecekler; Nefret sana dokunmayacak.

6.- AKILLI OL:

Kendi içinde kendi öğretmenini ara; bulacaksın; tüm sorunlarınızla o ilgilenecek; hata sana dokunmayacak.

7.- GİZLİ OLUN:

Kendinizi koruyun; mutlak gizliliği korumak; Öğretmenin size öğrettiği hakkında hiç kimseyle konuşmayın; hazineniz yalnız sizindir; sır yaratır; ihanet sana dokunmayacak.

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014